Regulamin

Sklep internetowy, działający pod adresem www.dangarden.eu , prowadzony jest przez firmę DANGARDEN Zakładnie Ogrodów Daniel Łukasik z siedzibą w miejscowości: 07-320 Małkinia Górna, Glina 91B na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej NIP: 5732538434

Dane Sprzedawcy:
Daniel Łukasik
adres:
Glina 91B
07-320 Małkinia Górna, Glina
NIP: 5732538434
REGON: 2401700673


Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Oferta przedstawiona przez sklep DanGarden.pl na stronach internetowych nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.
1.Zamówienia przyjmowane są bezpośrednio przez stronę www.dangarden.eu , za pośrednictwem serwisów aukcyjnych (Allegro), telefonicznie, faxem lub e-mailem.
2.Zamówienia poprzez stronę www.dangarden.eu mogą składać klienci, którzy założyli indywidualne konto w sklepie dangarden.eu i zalogowali się na swoim indywidualnym koncie klienckim oraz klienci nie posiadający konta klienta w sklepie www.dangarden.eu
3.Obsługa zamówienia rozpoczyna się po potwierdzeniu zamówienia przez kupującego, poprzez kliknięcie w specjalny link, który zostaje wysłany na adres e-mail Klienta w chwili złożenia zamówienia lub po telefonicznym potwierdzeniu przez Klienta faktu złożenia zamówienia.
4.Realizacja zamówienia płatnego z góry rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym sklepu lub po otrzymaniu potwierdzenia opłacenia transakcji od operatora przyjmującego szybkie płatności internetowe.Zamówienia płatne z góry, które nie zostaną opłacone w ciągu 30 dni od dnia ich złożenia są automatycznie odrzucane (nie będą realizowane).
5.Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu przekazania zamówienia do wysyłki (status transakcji -(REALIZOWANE).
6.Klient może w terminie 7 dni wycofać złożone zamówienie telefonicznie ……….+48512035886…………………… e-mailem pod adresem …..office@dangarden.eu………………….
Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.
7.Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT..
8.Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
9.Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.
10.Przesyłki dostarczają firmy kurierskie: ……?…oraz Poczta Polska.Nabywca podczas składania zamówienia może wybrać tzw. „Odbiór osobisty” i odebrać zamówione produkty bezpośrednio w siedzibie sklepu internetowego.
11.Koszty przesyłki pokrywane są przez nabywcę, za wyjątkiem specjalnych promocji o których informujemy w cenniku wysyłki.
12.Obowiązujący cennik kosztów przesyłki znajduję się na stronie sklepu.
13.Klient może wybrać następujące formy płatności za złożone zamówienia
-Płatności przy odbiorze – należność pobiera listonosz lub kurier bądź sprzedawca, jeżeli Klient wybierze „Odbiór osobisty”
– Płatność z góry – przelewem bankowym na konto sklepu
– Płatność z góry – kartą kredytową (płatności karta kredytowa obsługuje serwis: Płatności.pl)


14.Kupujący składający zamówienie płatne z góry, zobowiązuje się opłacić zamówienie w ciągu 14 dni od daty jego złożenia. www.dangarden.eu zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia złożonego przez kupującego jeżeli nie zostanie ono opłacone w ciągu 14 dni od daty jego złożenia.

15.Zamówienia płatne przy odbiorze.

Kupujący składający zamówienie płatne przy odbiorze w chwili potwierdzenia zamówienia poprzez klikniecie w specjalny link znajdujący się w e-mailu potwierdzającym złożenie zamówienia, zobowiązuje sie do opłacenia i odbioru zamówionego towaru. Nie odebranie przesyłki płatnej przy odbiorze przez Kupującego traktowane jest jako zwłoka w odbiorze rzeczy sprzedanej ( Art. 551 § 1 Kodeksu Cywilnego). Jeżeli kupujący dopuścił się zwłoki z odebraniem rzeczy sprzedanej, sprzedawca może oddać rzecz na przechowanie na koszt i niebezpieczeństwo kupującego. Koszty przechowania pokrywa kupujący. Cena jednej doby przechowania rzeczy sprzedanej nie odebranej z powodu zwłoki kupującego wynosi 5zł. W przypadku gdy kupujący nie odbierze zamówionego produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu sklep ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży.

W przypadku odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży z powodu nie odebrania rzeczy sprzedanej, przez Kupujacego, Kupujący zostaje obarczony wyłącznie kosztami przesyłki.

Podstawa prawna: ( Art. 551 § 1 Kodeksu Cywilnego)

16.Zwrot bez podania przyczyny.
Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” klient, w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) z towaru kupionego w naszym sklepie.
Zwrot jest możliwy tylko wówczas, gdy towar nie był używany. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym wraz z nim dowodem zakupu (faktura lub paragon) oraz wypełnionym Formularzem zwrotu
17.Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towarów zapłaconej przez klienta, widniejącej na dokumencie sprzedaży (paragonie, fakturze VAT). Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu14 dni (od dnia otrzymania przesyłki ze zwracanym towarem), przelewem bankowym na wskazane przez klienta konto bankowe. Koszt przesyłki do klienta (uwzględniony na dokumencie zakupu – paragonie, fakturze VAT) i koszt odesłania towaru przez klienta nie podlegają zwrotowi.
18.Reklamacje.
Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim cechy niezgodne z opisem lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres sklepu . Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji.
Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu oraz Formularz reklamacyjny. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od ich wpłynięcia.
Towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pozbawiany wad, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasu magazynowego), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru. Więcej informacji na stronie:Reklamacje
19.Rejestracja / Indywidualne konto Klienckie / Zam. jednorazowe.
Założenie indywidualnego Konta Klienckiego w sklepie www.dangarden.eu lub złożenie zamówienia jednorazowego oznacza akceptację Polityki Prywatności sklepu www.dangarden.eu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z tą w/w polityka. Sklep www.dangarden.eu zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z tą ustawą klienci naszego sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, podane podczas rejestracji i do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
20.W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dni 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).
21.Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.
22.Sklep www.dangarden.eu Daniel Łukasik ul.Glina 91B 07-320 Małkinia Górna zastrzega sobie prawo do wprowadzenia okresowych zmian w powyższym regulaminie. Klienci składający zamówienie w sklepie zobowiązani są do zapoznania się z aktualnym regulaminem. W przypadku braku akceptacji regulaminu prosimy o nie dokonywanie zakupów w serwisie www.dangarden.eu

Sprawdź także: Polityka prywatnosci